- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco PS-12-72-EC-X 72 X 12 Ss Wall Shelf Pot Rack
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | PS-12-72-EC-X |
| Manufacturer Part # | PS-12-72-EC-X |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 72" |
| Weight | 50 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco PS-12-72-EC-X 72 X 12 Ss Wall Shelf Pot Rack