FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco FE-2-1812-18L-X 18 X 18 X 12 2 Comp Sink Left Drainboard
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | FE-2-1812-18L-X |
| Manufacturer Part # | FE-2-1812-18L-X |
| Height | 23.75" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 56.5" |
| Weight | 78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco FE-2-1812-18L-X 18 X 18 X 12 2 Comp Sink Left Drainboard