FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco FC-3-1620-X 16 X 20 X 14 3 Comp Sink No Drainboards
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | FC-3-1620-X |
| Manufacturer Part # | FC-3-1620-X |
| Height | 26" |
| Width | 26" |
| Depth | 53" |
| Weight | 120 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco FC-3-1620-X 16 X 20 X 14 3 Comp Sink No Drainboards