FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco FC-1-2424-24RL-X 24 X 24 X 14 1 Comp Sink Left Right Drainboards
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | FC-1-2424-24RL-X |
| Manufacturer Part # | FC-1-2424-24RL-X |
| Height | 29.5" |
| Width | 29.5" |
| Depth | 72" |
| Weight | 145 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco FC-1-2424-24RL-X 24 X 24 X 14 1 Comp Sink Left Right Drainboards