FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco 9-OP-48 28 X 20 X 12 Mop Sink Floor Mount
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | 9-OP-48 |
| Manufacturer Part # | 9-OP-48 |
| Height | 25" |
| Width | 25" |
| Depth | 33" |
| Weight | 63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco 9-OP-48 28 X 20 X 12 Mop Sink Floor Mount