FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Advance Tabco 7-PS-85 14 X 10 X 5 Hand Sink Soap And Towel Dispenser
| Manufacturer | Advance Tabco |
|---|---|
| Model Number | 7-PS-85 |
| Manufacturer Part # | 7-PS-85 |
| Height | 15.25" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Advance Tabco 7-PS-85 14 X 10 X 5 Hand Sink Soap And Towel Dispenser