Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Admiral Craft hot dog grill sneeze guards.
- Authorized Admiral Craft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Admiral Craft HRG-09-COV hot dog grill sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Admiral Craft HRG-09-COV Adcraft Glass Cover For 9 Roller Hot Dog Grill
| Manufacturer | Admiral Craft Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | HRG-09-COV |
| Manufacturer Part # | HRG-09-COV |
| Design | Sloped Front Cover Design |
| Material | Glass |
| Height | 9" |
| Width | 19.8" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 11 lbs |
| UPC | 6.46563E+11 |
About this item
Product Details
Product Details
Admiral Craft Equipment Corp., HRG-09-COV, Adcraft Glass Cover, for 9 Roller Hot Dog Grill