- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Adcraft RG-09/COV Hot Dog Grill Cover Only For Rg 09
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | RG-09/COV |
| Manufacturer Part # | RG-09/COV |
| Height | 7.87" |
| Width | 23.19" |
| Depth | 16.16" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft RG-09/COV Hot Dog Grill Cover Only For Rg 09