- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Adcraft HCC-12 12in Number Stand Chrome Plated 3/8" Rod
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | HCC-12 |
| Manufacturer Part # | HCC-12 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft HCC-12 12in Number Stand Chrome Plated 3/8" Rod