Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Accutemp ACCAT1P2558-1 Hose 1/2"id X 2 Ft
Item:
#1321734
Technical details
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | ACCAT1P2558-1 |
| Manufacturer Part # | ACCAT1P2558-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp ACCAT1P2558-1 Hose 1/2"id X 2 Ft