RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp ACCAT1G2633-2 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp ACCAT1G2633-2 Gasket Door 14 1/2"x 10 3/8"
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | ACCAT1G2633-2 |
| Manufacturer Part # | ACCAT1G2633-2 |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp ACCAT1G2633-2 Length 14 1/2", 368 Mm, Width 10 3/8", 264 Mm
