Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Aarco post message center boards.
- Authorized Aarco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Aarco SPP-2 post message center boards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Aarco SPP-2 4 Inch x 4 Inch for Slimline Message Center Light Grey Post
Item:
#321278
Technical details
| Manufacturer | AARCO Products |
|---|---|
| Model Number | SPP-2 |
| Manufacturer Part # | SPP-2 |
| Height | 96" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 28 lbs |
| UPC | 098839002746 |
Aarco SPP-2 4 Inch x 4 Inch for Slimline Message Center Light Grey Post
