- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Aaon Inc. V06170 Tubing Silicon .38id X .63od
| Manufacturer | Aaon Inc. |
|---|---|
| Model Number | V06170 |
| Manufacturer Part # | V06170 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aaon Inc. V06170 Tubing Silicon .38id X .63od
