RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5624803 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
3M Corp 5624803 Ctg Cartpak Ro Tfs450
| Manufacturer | 3M Corp |
|---|---|
| Model Number | 5624803 |
| Manufacturer Part # | 5624803 |
| Height | 3.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 2.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
3M Corp 5624803 Ctg Cartpak Ro Tfs450
