- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
| Manufacturer | True Mfg. - Premier Bar |
|---|---|
| Model Number | TBR60-RISZ1-L-S-GG-1 |
| Manufacturer Part # | TBR60-RISZ1-L-S-GG-1 |
| Depth (front - back) | 22 - 26 Inches |
| Door Qty | 2 Doors |
| Refrigeration Location | Self-contained, Side Mounted |
| Exterior Finish | Stainless Steel Exterior |
| Door Swing | Swing Door(s) |
| Width (side - side) | 59 - 72 Inches |
| Top Finish | Stainless Steel Top |
| Door Type | Glass Door(s) |
| Height | 34.75" |
| Width | 60" |
| Depth | 24.88" |