Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Winco china cups.
- Authorized Winco dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Winco RCC-8 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Winco RCC-8 Royalsquare Coffee Cup 8 Oz.
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | RCC-8 |
| Manufacturer Part # | RCC-8 |
| Construction | Porcelain |
| Stacking | Non-stackable |
| Height | 5.12" |
| Width | 10.63" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 2.45 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Winco, RCC-8, Royalsquare, Coffee Cup, 8 oz., 3-3/4"L x 3-3/4"W x 2-1/2"H, Square, Porcelain, White
