Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim WSC300 Multi Purpose Cooktop Xpress
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | WSC300 |
| Manufacturer Part # | WSC300 |
| Height | 12.38" |
| Width | 18.88" |
| Depth | 23.88" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim WSC300 Multi Purpose Cooktop Xpress