FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart sauce pots and stock pots.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 858460-1 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 858460-1 13 Inch Electric Heating Element Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 858460-1 |
| Manufacturer Part # | 858460-1 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 858460-1 Heating Element 208/240v
