Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie ice supplies.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 46893 ice supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 46893 Scoop Aluminum 38oz
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 46893 |
| Manufacturer Part # | 46893 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.63" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 46893 Aluminum Scoop Round Bowl Style, 32 Oz., 4-3/4" X 12-1/2" Od, Bowl Scoop 4-3/4" X 8-1/2" X 3"
