Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbo Air 30278D0107 Shelf 23" X 25"
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30278D0107 |
| Manufacturer Part # | 30278D0107 |
| Height | 0.25" |
| Width | 23" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30278D0107 White Epoxy Coated Shelf 23" X 25", Turbo Air For Models Tgm48/50
