Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-37398-00 Gasket
Item:
#2227631
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-37398-00 |
| Manufacturer Part # | SER-37398-00 |
| Height | 5" |
| Width | 17" |
| Depth | 18" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-37398-00 Gasket
$459.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-37398-00 Gasket