Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2818-44-1298 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traex 2818-44-1298 Cap Squeeze Bottle Blue
| Manufacturer | Traex |
|---|---|
| Model Number | 2818-44-1298 |
| Manufacturer Part # | 2818-44-1298 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traex 2818-44-1298 Color Blue, Size 3/16", 5 Mm
