Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer TEADPT5 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer TEADPT5 Adaptor Ac 120v M# Te10ssw
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | TEADPT5 |
| Manufacturer Part # | TEADPT5 |
| Height | 2" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer TEADPT5 Color Black, Material Plastic, Length 2 3/4", Width 2", Voltage 120 V Ac Input, 15 V Dc Output, Depth 1 3/4"
