Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 9999N thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 9999N Haccp Probe Wipes 100/bx
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 9999N |
| Manufacturer Part # | 9999N |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 9999N Haccp Probe Wipes 100/bx
