Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass B0467 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass B0467 Adaptor Faucet(wall Mt)
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B0467 |
| Manufacturer Part # | B0467 |
| Height | 9.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.19" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B0467 Material Brass, Length 1 1/2", Includes 2 Washers, National Pipe Thread 3/8", Plating Chrome-plated, Type Allows Use Of T&s Faucets With Fisher Inlets, Wallmount, Sold In Quantities Of Pack Of 2, Instructions Included Y
