Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
T&S Brass B-1029 Concealed Straight Valve Slow Self Clos
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | B-1029 |
| Manufacturer Part # | B-1029 |
| Height | 3.9" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 3.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass B-1029 Concealed Straight Valve Slow Self Clos
