Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 178F faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 178F Lever Handle Hot
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 178F |
| Manufacturer Part # | 178F |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 178F Material Brass, Length 2 5/8", 67 Mm, Inner Diameter 13/16", 21 Mm, Includes # 111-1094 Screw And # 111-1072 Hot Button, Plating Chrome-plated, Depth 9/16", 14 Mm
