Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing T&S Brass units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket T&S Brass 011355-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 011355-45 Elbow Overflow
| Fits with Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 011355-45 |
| Manufacturer Part # | 011355-45 |
| Height | 0.5" |
| Width | 7.13" |
| Depth | 5.58" |
| Weight | 1.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 011355-45 Waist Drain Overflow Elbow 1-1/4", For 3" & 3-1/2" Sink Opening, Length 14 In X 18 In
