- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star HP-160023 10 Inch Stainless Steel Conveyor Belt for Holman Toasters
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | HP-160023 |
| Manufacturer Part # | HP-160023 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg HP-160023 Stainless Steel Conveyor Belt 10" X 36" 78 Links, Holman Toaster Tt300h Tt450 Tt550h Tt700 Bf700, For Bf700 Generation Ii Order Sp-160025 Belt 10" X 41"
