Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Sirman food processor shredding and grating discs and plates.
- Authorized Sirman dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Sirman 40751DT03 food processor shredding and grating discs and plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sirman 40751DT03 DT03 Shredding Disc TM 40751DT031/8" For TM A Food Processors
| Manufacturer | SIRMAN USA |
|---|---|
| Model Number | 40751DT03 |
| Manufacturer Part # | 40751DT03 |
| Size | 3mm |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| UPC | 8033196330684 |
About this item
Product Details
Product Details
SIRMAN USA, 40751DT03, DT03 Shredding Disc TM 40751DT03,1/8", for TM A food processors



