Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Sirman food processor slicing discs and plates.
- Authorized Sirman dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Sirman 40751DF04P food processor slicing discs and plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sirman 40751DF04P DF04 Micro Blade Slicing Disc TM PIRANHA 5/32” (4mm) For TM A Food Processors
| Manufacturer | SIRMAN USA |
|---|---|
| Model Number | 40751DF04P |
| Manufacturer Part # | 40751DF04P |
| Size | 4mm |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 3 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
SIRMAN USA, 40751DF04P, DF04 Micro Blade Slicing Disc TM PIRANHA 5/32” (4mm), for TM A food processors
