Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Sirman food processor slicing discs and plates.
- Authorized Sirman dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Sirman 40751DF04 food processor slicing discs and plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sirman 40751DF04 DF04 Slicing Disc TM 40751DF045/32" For TM A Food Processors
| Manufacturer | SIRMAN USA |
|---|---|
| Model Number | 40751DF04 |
| Manufacturer Part # | 40751DF04 |
| Size | 4mm |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| UPC | 8033196330769 |
About this item
Product Details
Product Details
SIRMAN USA, 40751DF04, DF04 Slicing Disc TM 40751DF04,5/32", for TM A food processors



