FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle pitchers.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle SKK-2 pitchers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King SKK-2 Lettuce Cutter Sk
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | SKK-2 |
| Manufacturer Part # | SKK-2 |
| Height | 29" |
| Width | 18" |
| Depth | 17" |
| Weight | 24.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King SKK-2 Lettuce Cutter Sk
