RestaurantSupply.com is your trusted source for Other plate covers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SHRPPSHEPA649WRE0 plate covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sharp Microwave SHRPPSHEPA649WRE0 Film Sealer (m# R21ht)
| Manufacturer | Sharp Microwave |
|---|---|
| Model Number | SHRPPSHEPA649WRE0 |
| Manufacturer Part # | SHRPPSHEPA649WRE0 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Thailand |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sharp Microwave SHRPPSHEPA649WRE0 Color Clear, Material Plastic, Length 11 3/4", 298 Mm, Width 6 1/4", 159 Mm
