RestaurantSupply.com is your trusted source for Other strip warmers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 13-100079 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Servolift 13-100079 Thermostat
| Manufacturer | Servolift |
|---|---|
| Model Number | 13-100079 |
| Manufacturer Part # | 13-100079 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Servolift 13-100079 Thermostat
