Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products countertop warmers and display cases.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SER82060 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER82060 Dispenser Hot Fudge Fsp
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER82060 |
| Manufacturer Part # | SER82060 |
| Height | 13" |
| Width | 14" |
| Depth | 15" |
| Weight | 8.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER82060 Hot Fudge Warmer 120v 500w (82060), Adjustable Thermostat 100-200 F, Accepts #10 Can Or Ss Jar # 32-1779 (94009), Includes Base And Pump, For Pump Only Use # 26-3714 (81320), For Base Only Use # 26-4126 (82066), Nsf Approved, Server
