Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 94009 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 94009 Jar Stainless Steel
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 94009 |
| Manufacturer Part # | 94009 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Weight | 0.98 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 94009 Jar Stainless Steel
