Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products countertop warmers and display cases.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 92000 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 92000 Dip Server (m#di1 120v)
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 92000 |
| Manufacturer Part # | 92000 |
| Height | 12" |
| Width | 10" |
| Depth | 13" |
| Weight | 5.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 92000 Width 7 9/16", 192 Mm, Height 7 3/8", 187 Mm, Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 100, Temperature Range 10 To 66 C, 50 To 150 F, Includes 2 Year Warranty, Depth 8 1/4", 210 Mm, Note Uses #10 Can Or Reuseable S/s Jar, Nsf Certified Y
