Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products condiment dispensers.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 86989 condiment dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 86989 Squeeze Bottle Fifo 16 Oz
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 86989 |
| Manufacturer Part # | 86989 |
| Height | 10" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 86989 Fifo 16 Oz Squeeze Bottle Capeable Of Handling A Wide Range, Of Sauce Viscosities. Allows First Sauce In To Be The First, Out. Large Mouth Opening For Easy Filling. Nsf
