FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe R2 DICE commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe R2 DICE Food Processor/dicer Rob
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R2 DICE |
| Manufacturer Part # | R2 DICE |
| Height | 19" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R2 DICE Food Processor/dicer Rob