RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 89553 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 89553 Blade Whisk Mixer Mp450 2 Pk
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 89553 |
| Manufacturer Part # | 89553 |
| Height | 4.65" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 89553 Material Stainless Steel, Length 13", 330 Mm, Width 3 1/2", 89 Mm, Includes # 206-1226 Release Collar, Sold In Quantities Of Pack Of 2
