Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 28073W Grating Disc Robot Coupe
Item:
#2234812
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 28073W |
| Manufacturer Part # | 28073W |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 28073W Grating Disc Robot Coupe
$358.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 28073W Grating Disc Robot Coupe
