Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other display risers and display stands.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other J210 display risers and display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ra Chand J210 Juicer
| Manufacturer | Ra Chand |
|---|---|
| Model Number | J210 |
| Manufacturer Part # | J210 |
| Height | 26.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 7" |
| Weight | 7.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ra Chand J210 - Heavy Duty, - All Metal, - Metal, - 23 1/2" High
