Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco strip warmers.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco NEM56600-2 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco NEM56600-2 Tomato Slicer 1/4in Nem Easy Tomato Slicer Ii
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | NEM56600-2 |
| Manufacturer Part # | NEM56600-2 |
| Height | 9.38" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 18.63" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco NEM56600-2 Tomato Slicer 1/4in Nem Easy Tomato Slicer Ii
