Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco laboratory and medical faucets.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco NEM56382-2 laboratory and medical faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco NEM56382-2 Gasket Cleaning(blue 3/8 Dice)
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | NEM56382-2 |
| Manufacturer Part # | NEM56382-2 |
| Height | 1" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco NEM56382-2 Cleaning Gasket 3/8", Color Blue, Length 4-1/4" 108 Mm, Material(s) Silicone, Material(s) Plastic, Weight 0.041 Lb, Width 4-1/4" 108 Mm, Models Used In, Nemco Food Equipment 57500-2 57500-6
