FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marshall Air AP8D Fry Dump Htr 10"x18" W/ As Log
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | AP8D |
| Manufacturer Part # | AP8D |
| Height | 10.5" |
| Width | 17" |
| Depth | 22" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air AP8D Fry Dump Htr 10"x18" W/ As Log
