Delivery to:
This item cannot be returned.
RestaurantSupply.com is your trusted source for Libbey china plates.
- Authorized Libbey dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Libbey 113679 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Libbey 113679 Plate 10.5" Round
| Manufacturer | Libbey |
|---|---|
| Model Number | 113679 |
| Manufacturer Part # | 113679 |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Size | 10.500" = 10-1/2" |
| Width | 10.5" |
| Weight | 27.12 lbs |
| UPC | 10031009745491 |
About this item
Product Details
Product Details
Libbey, 113679, Plate, 10.5", round, coupe, porcelain, Porcelana, moss (12 each per case) (Packed By: Cs)
