Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 407469 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster Legion 407469 9 Inch Gas Regulator Conversion Kit Lp AllPoints
| Fits with Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | 407469 |
| Manufacturer Part # | 407469 |
| Height | 6" |
| Width | 9" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Legion 407469 Nat To Lp Conversion Kit For Vr42/4300, Vr4204 Vr4304 Vr4305 Vr8200 Vr8300 Vr8104 Vr8204 Vr8304, Vr8205(notvr8205s)vr8305, Standard % Slow Open Models Not Step Models., Honeywell #393691/u, For Honeywell Safety Valve # 54-1073, Blodgett 30290 Frymaster 8071848 Lp (honeywell, For Nat Conversion Use # 511228 Fm # 8071847, Honeywell # 394588), Bki, Frymaster Fryer Fm47 Mj47 Wfp347ecse, Groen, Marshall Air Broiler 2424g Fr24bg Fr1212bg, Middleby Marshall Oven Ps200-r68 Ps220fs-r68 Ps224-r68, Ps300 Ps310 Ps350 Ps360
