FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang steam tables and food wells.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2N-11090-20 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2N-11090-20 19 Inch Element Assembly Electric 7500 Watt OEM
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2N-11090-20 |
| Manufacturer Part # | 2N-11090-20 |
| Height | 8" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2N-11090-20 Voltage 208 V Ac, Electrical Wattage 7500
