RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 10594XL strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 10594XL Kng 4xl Baggy Chef Pants Striped
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 10594XL |
| Manufacturer Part # | 10594XL |
| Height | 0.4" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 10594XL Kng 4xl Baggy Chef Pants Striped
